"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраЗнайомство студентської молоді Жовтневого району з діяльністю Харківського приладобудівного заводу ім. Т.Г. Шевченко.

Знайомство студентської молоді Жовтневого району з діяльністю Харківського приладобудівного заводу ім. Т.Г. Шевченко.

 На території Жовтневого району знаходиться одне з найбільших та найвідоміших виробництв України  – Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г. Шевченко. З метою ознайомлення підростаючого покоління з історією створення, розвитку та виробництвом заводу спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жовтневого району було організовано екскурсію в музей підприємства.

17 квітня студентів  учбових закладів Жовтневого району та волонтерів Центру біля центральної прохідної зустрів голова ради ветеранів «Заводу ім.Т.Г. Шевченко» - Бендус  Віктор Олександрович, який люб’язно погодився розповісти молоді про діяльність приладобудівного гіганта.

Екскурсія почалася з огляду пам’ятної стели на честь робітників заводу, які загиблі під час Великої Вітчизняної Війни. Відвідувачі сфотографувалися біля цього пам’ятника та провели хвилину мовчання на знак пошани до загиблих працівників. Після огляду території Віктор Олександрович запросив усіх до музею, де виставлені зразки майже усієї продукції, яку виробив завод більш ніж за 140 років існування. Хлопці та дівчата з захопленням слухали розповідь екскурсовода про участь фахівців – «шевченковців» у запуску першого космічного супутника Землі, відправку Юрія Гагаріна до космосу, розробці перших обчислюваних машин  та в будівництві ракетних установок.

По закінченні екскурсії відвідувачі отримали можливість написати вдячний відгук в «Почесній книзі записів заводу».

Категория: Довіра | Добавил: liberta (21.05.2013)
Просмотров: 47 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: