"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраЗагальноміський флешмоб «Волонтером бути модно!»
                              Загальноміський флешмоб «Волонтером бути модно!»

21 квітня 2013 року о 17:00 год. біля стадіону ФК «Металіст» відбулась масштабна міська акція «Волонтером бути модно!».

За підтримки Департаменту у справах сім`ї, молоді та спорту та Управління у справах сім`ї та молоді, Харківським міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді «Довіра» було проведено запальний молодіжний флешмоб з метою популяризації волонтерського руху та заохочення молоді з активною життєвою позицією до вступу в ряди волонтерів м.Харкова.

Під час проведення флешмобу біля стадіону панувала святкова атмосфера, яка надихала на перемогу улюблену команду. Вправні та енергійні хореографи запалили єдиний волонтерський дух та подарували усім учасникам позитивний настрій і запал глядачів.

Фанати ФК «Металіст» із захватом спостерігали за цікавою постановкою волонтерів, який був організований, щоб бути цікавим не тільки учасникам-волонтерам, а саме глядачам, адже вони підняли вольовий дух футболістів до перемоги та підтримали команду рідного міста.

21 квітня 2013 р. Харків побачив талановитих і вправних хлопців та дівчат, які своїм прикладом підвищують розвиток свідомості і культури жителів міста.

Харківський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді «Довіра» активно працює над впровадженням різноманітних форм організаційної, практичної та творчої роботи, що забезпечує активізацію творчого потенціалу студентської молоді.Категория: Довіра | Добавил: liberta (26.04.2013)
Просмотров: 59 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: