"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра«Висвітлення питань соціального захисту та надання пільг різним категоріям населення Управлінням праці та соціального захисту населення»

  Круглий стіл «Висвітлення питань соціального захисту та надання пільг різним категоріям населення Управлінням праці та соціального захисту населення» для фахівців та спеціалістів ЦСССДМ Червонозаводського району м. Харкова.

  За ініціативою ЦСССДМ Червонозаводського району м. Харкова 17.04.13р. на базі УПСЗН проведено «круглий стіл»: «Висвітлення питань соціального захисту та надання пільг різним категоріям населення».Впровадження ефективної  соціальної політики, спрямованої на підвищення якості життя населення, забезпечення високого рівня соціальної захищеності малозабезпечених та соціально вразливих категорій є пріоритетними напрямками в соціальній сфері.      

  Участь в засіданні взяли: директор ЦСССДМ Добрускіна В.В., начальник відділу соціальної роботи Давидова Л.А., спеціалісти та  фахівці із соціальної роботи центру. З боку УПСЗН  були присутні: начальник управління Корнєва І.М., заступник начальника Шевченко С.М. та інші спеціалісти.

 По  завершенні засідання круглого столу констатували учасники висловили впевненість, що спільними  зусиллями ми зможемо досягти  позитивних результатів, соціальна справедливість стане не тільки лозунгом, але й дійсністю.

Категория: Довіра | Добавил: liberta (21.05.2013)
Просмотров: 115 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: