"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраВідзначення Дня здоров’я у жовтневому районі

Відзначення Дня здоров’я у жовтневому районі

Всесвітній день здоров'я починаючи з 1950 року відзначається щорічно 7 квітня. Дату повязано з введенням в дію Статуту Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я. Метою відзначення цього дня є привернення уваги світової спільноти до найважливіших проблем охорони здоров'я.

Спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жовтневого району до Всесвітнього дня здоров’я було організовано цикл заходів.

2 квітня на базі Харківського спеціалізованого навчально - виховного комплексу №2 відбувся конкурс «Будь здоровим!».

До розгляду конкурсної комісії надавалися «книги здоров’я» - плакати з пропаганди здорового способу життя. Обрати переможця виявилося дуже складно, тому що всі роботи відрізнялися оригінальністю виконання та різноманіттям використаних матеріалів і тем. Усі учасники змагання отримали грамоти та книги в подарунок, а троє авторів найкращих плакатів було винагороджено від центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жовтневого району настільними іграми та дипломами переможців.

З метою інформування широких мас населення спеціалістами Центру було також проведено акцію з формування здорового способу життя серед мешканців Жовтневого району. 5 квітня біля Будинку культури ім. Ілліча, на приміському транспортному терміналі та поблизу заводу ім. Т.Г. Шевченка волонтери Центру розповсюджували інформаційні матеріали серед перехожих та пропагували здоровий спосіб життя. Всього акцією було охоплено більше тисячі мешканців району.


За матеріалами Центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

Жовтневого району м. Харкова

Категория: Довіра | Добавил: liberta (23.04.2013)
Просмотров: 71 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: