"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраВ притулку «Гармонія» святкували Всесвітній день «Спасибі!»
У всьому світі 11 січня прийнято відзначати день «спасибі», з нагоди якого спеціалісти та волонтери центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова завітали до Харківського обласного притулку для неповнолітніх «Гармонія».

   Для вихованців притулку провели "Свято ввічливості». Для збільшення виховного впливу, у кожній групі виховні години проводились окремо, з урахуванням вікових особливостей дітей. Метою цього комплексного заходу є розширення знань дітей про ввічливі та добрі слова, а також розвиток навичок використаннях їх у повсякденному житті.

До дітей завітала Королева ввічливості разом зі своїми друзями. Вони підготували для дітей цікаві загадки, віршики, вікторини, різноманітні завдання, ігри та вправи. На «Святі ввічливості» діти згадували вже знайомі і вчили нові добрі слова, вчилися говорити компліменти, засвоювали правила етикету. За активну участь, вірні відповіді, зразкову поведінку діти отримували «серця доброти» у вигляді різнокольорових стікерів. А наприкінці заходу діти створили групові композиції «Зірки доброти». Всі отримали чудові подарунки та позитивний, піднесений настрій.

Головне, щоб діти та дорослі пам'ятали, що подяка та добрі слова повинні йти від серця. Кажіть один одному гарні добрі слова. Радуйте близьких вам людей, коллег та клієнтів своєю увагою і турботою. Даруйте один одному не тільки подарунки, а й слова подяки та приємні побажання!
Дякую за увагу!


Панотчик Наталія
Спеціаліст ЦСССДМ
Московського району
м. Харкова
Категория: Довіра | Добавил: liberta (23.03.2013)
Просмотров: 54 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: