"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраТурбота "Клініки, дружньої до молоді"
Турбота про здоров’я й потреби підростаючого покоління – одне з найважливіших завдань дорослих людей. Як сформувати здоровий спосіб життя, на які фактори впливати задля цього, як зробити його пропагування насправді дієвим?
З цією метою з 2007 року в Жовтневому районі працює відділення медико-соціальної допомоги дітям та молоді міської дитячої лікарні № 2 «Клініка, дружня до молоді» (КДМ) . Принцип роботи «КДМ» побудований на 3-х «Д» - ДОСТУПНІСТЬ, ДОБРОЗИЧЛИВІСТЬ, ДОБРОВІЛЬНІСТЬ.
11 лютого 2011 року фахівці ХМЦСССДМ «Довіра», ЦСССДМ Жовтневого району м. Харкова запросили учнів спеціалізованої загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІ ступенів № 2 для дітей з вадами розумового розвитку у гості до «Клініки дружньої до молоді.
Юнаків та дівчат було ознайомлено з особливостями діяльності відділення, графіком та специфікою роботи фахівців, а саме підліткового лікаря, лікаря - дерматовенеролога, гінеколога, психолога, соціального працівника та інших. З підлітками було проведено також інформаційні бесіди за темами «Психологічні особливості підліткового віку», «Формування здорового способу життя». Лікарі відділення «КДМ» за допомогою відеоматеріалів поінформували учнів про небезпеку ВІЛ - інфікування, про шляхи збереження репродуктивного здоров’я.

Результатом подібних заходів можна вважати розуміння молодою людиною, наскільки важливе формування свідомого ставлення до власного здоров’я як невід’ємної частини світогляду.

Категория: Довіра | Добавил: liberta (16.03.2013)
Просмотров: 80 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: