"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра«Толерантність - шлях до культури світу»

29.03.2013 року волонтери та спеціаліст із соціальної роботи ЦСССДМ Київського району завітали до Харківської загальноосвітньої школи реабілітації з профілактичними лекціями на тему: «Профілактика куріння серед молоді, вплив куріння на організм людини» та «Толерантність - шлях до культури світу». Лекції проводилися для учнів 6-9 класів зазначеної вище школи.

В лекції по профілактиці куріння було висвітлено історичні факти виникнення паління та негативне відношення представників різних країн до куріння. Також було бурхливе обговорення щодо шкідливості паління та як воно впливає на організм людини. Було наведено випадки з життя пов’язані з негативним впливом паління, які в процесі взаємодії вирішувалися учнями школи. В кінці лекції показали цікаві соціальні ролики та роздали пам’ятки, в яких відображено негативний вплив паління.

В наступній темі лекції розкрито значення та важливість толерантності в житті кожної людини. Демонстрація відеоролика про толерантність викликала хвилю позитивних емоцій в учнях. Кожен з присутніх сформулював своє визначення толерантності і записав на виготовленій з паперу долоні і наклеїв її на плакат.

Було дуже цікаво спілкуватися з дітьми, приємно здивувала їхня відкритість та доброзичливість. Наприкінці волонтери зробили групові фото з учнями. З нетерпінням будемо чекати нагоди щоб завітати ще до Харківської школи реабілітації!!!

Категория: Довіра | Добавил: liberta (10.04.2013)
Просмотров: 73 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: