"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраСоціальне партнерство з Федерацією художньої гімнастики – шлях до здорового способу життя
17 березня 2011 року на базі Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» за підтримки Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради відбулось загальне зібрання громадської організації «Харківська обласна федерація художньої гімнастики».        

    Організаторами заходу стали: ГО «Харківська обласна федерація художньої гімнастики», волонтери ХОМГО «Харківський центр волонтерів» та ХМЦСССДМ «Довіра» На порядку денному зборів було розглянуто звіт про діяльність «Харківської обласної федерації художньої гімнастики», відбулося обрання Почесного президента, президента та віце-президента Федерації художньої гімнастики, заслухані пропозиції щодо внесення змін до статуту Харківської обласної федерації художньої гімнастики. Почесним президентом Федерації художньої гімнастики був одноголосно обраний Харківський міський голова Кернес Г.А., президентом Федерації - ректор Харківської державної академії фізичної культури Олійник М.О., віце-президентом Федерації - член Харківської обласної федерації художньої гімнастики Савенко О.А.      
      Захід пройшов в добрій та дружній атмосфері. Харківська обласна федерація художньої гімнастики, ХМЦСССДМ «Довіра» та ХОМГО «Харківський центр волонтерів» домовились бути активними соціальними партнерами та в подальшому проводити спільні загальноміські акції та заходи.
Категория: Довіра | Добавил: liberta (18.03.2013)
Просмотров: 73 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: