"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра"Здоров’я –це нічого, але все без здоров’я ніщо!"

"Здоров’я –це нічого,

але все без здоров’я ніщо!"

З кожним роком усе більше і більше свідомої, прогресивної молоді, відповідальної за себе та своє здоров’я скеровує себе на здоровий спосіб життя, спрямовує свої зусилля на збереження та зміцнення свого здоров’я.  Адже саме здоров’я є тим чарівним ключиком, який відчиняє двері можливостей чогось прагнути і досягати, здійснювати і розвивати себе.

26 березня 2013 року спеціалісти ЦСССДМ Київського району завітали у санаторій «Лісний» для проведення виховного заходу: «Здоровий спосіб життя ми обираємо майбутнє», метою якого було формування відповідального ставлення до власного здоров’я та профілактика негативних явищ.

Для хлопчиків та дівчаток була проведена цікава та насичена програма. Захід розпочався з інформаційної хвилинки про важливість дотримання здорового способу життя, після чого діти були залучені до ігротеки, яка складалася з конкурсів, вікторин, естафет, цікавих кросвордів та гри-подорожі «Подорож по планетам здоров’я». Діти з захопленням та цікавістю виконували завдання та вправи, що створило атмосферу відкритості, тепла та радості. А скільки сміху викликала вправа «Сосиска, кетчуп, кока-кола!» Діти мали можливість не тільки висловити свої думки щодо проблеми здорового способу життя, розкрити свій творчий та інтелектуальний потенціал, а й показати свої фізичні здібності та можливості під час проведення спортивних вправ.

Фахівці ЦСССДМ разом з дітьми весело, цікаво, а головне – з користю провели цей день. Саме під час проведення таких заходів усвідомлюється цінність здоров’я кожної дитини!


Категория: Довіра | Добавил: liberta (10.04.2013)
Просмотров: 91 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: