"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра"Весна прийшла"

"Весна прийшла"

         Прийшла весна – пора розквіту, пахощів, оновлення та … суботників. Давно вже зійшов сніг, який прикривав неподобства на вулицях. По місту вільно літають поліетиленові пакети, папірці, упаковки від сухариків і чіпсів. Невеликі звалища можна спостерігати біля кожного будинку. Що вже казати про парки.

         Ось в один із таких парків – Зелений гай, і висадився наш зелений десант із працівників та волонтерів ЦСССДМ Орджонікідзевського району. Буквально за кілька хвилин паркова зона вже нагадувала вулик, в якому відважно трудилися працелюбні бджоли. Сміття, пляшки, папірці – все нещадно згрібалося, забиралося і переправлялося в мішки для сміття з подальшою відправкою на звалище.

         Старе листя -  спогади про минулу осінь - "кучкувалися" і завантажувалися в сміттєвози. Вже через декілька годин парк «Зелений гай» було не впізнати. Рівні ряди дерев без поліетиленових нальотів стояли, впершись кронами в блакитне небо, чиста, молода, зелена трава у їх підніжжя тішило око. Загалом -  КРАСА! А значить, працювали на славу.

Категория: Довіра | Добавил: liberta (21.05.2013)
Просмотров: 65 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: