"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра"У вечері в четвер"

                                            "У вечері в четвер"

    Не дивлячись на те, що почалися веселі канікули і більшість дітей вже загоряють на морях та відпочивають у бабусь та дідусів, волонтери ЦСССДМ Орджонікідзевського району все одно працюють, зацікавлюють дітей своїми конкурсами, концертами та різноманітними вигадками.
  Ось і в минулий четвер (06.06.2013) відбулося незвичне творче заняття із дітьми з сімей, у яких наявні складні життєві обставини. Волонтери Центру зустріли маленьких друзів легким чаюванням  із солодощами та ягодами. Створили затишок веселими піснями під гітару. Діти швидко відгадували загадки та грали у «Відгадай мелодію», дружньо підспівуючи пісні зі своїх улюблених мультфільмів.
  Але найкращим були творчі номери, які підготували самі діти. Україно, знай, в тебе є таланти, вони ще маленькі, але вже заявляють про себе, чисто та дзвінко співаючи пісні, завзято, із запалом, танцюючи, драматично розповідаючи вірші. Що скажеш, творча молодь зростає.
  Чаювання також було незвичайним. Волонтери показали дітям майстер-клас із створення яскравих метеликів із паперових різнокольорових серветок. Діти навчилися святково прикрашати страви та стіл.
  В загалі, зустріч принесла масу позитивних емоцій, нових друзів, корисні навички та гарний настрій.

Категория: Довіра | Добавил: liberta (29.06.2013)
Просмотров: 115 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: