"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра"Щастя без очікування"
                                              "Щастя без очікування"

   Мати П., яка одна виховує маленьку донечку, звернулася по допомогу до Центру соціальних служб для сім'ї, дітей ма молоді Московського району. Познайомившись з фахівцями Центру, П. розповіла свою історію життя, в якій вона самостійно намагаляся впоратись з проблемами. Але життєва ситуація стала дуже важкою, і самостійно вона діяти вже не може. 
   П. не одну годину спілкувалась з фахівцями та розповіла про своє життя. Не маючи батьків та родичів, які б могли допомогти, вона не знала, на що жити. Закінчивши технікум, дівчина не знайшла роботи за професією, тому працювала, де прийдеться: прибиральницею, продавцем.
   Згодом вона завагітніла, але її коханий не захотів визнавати дитину та покинув її. Дівчинка народилася. Але без підтримки родичів та коханого, без грошей ледь виживала, не маючи ні копійки. Гроші були потрібні терміново. Довгий час шукала роботу, але з маленькою дитиною, роботодавці відмовлясь приймати її на роботу.       Гострою проблемою стало питання щодо влаштуванні дитини до садка. 
   Звернувшись до дитячого садка, завідуюча дитячим закладом не стала і слухати, сказавши, що на сьогодні місць у садочку не має і коли з’являться треба буде спочатку виконати низку умов, щоб дитину зарахували до садка.
   Молода мати розповідала історію свого життя зі сльозами на очах. Вона опинилась у таких умовах, з яких не бачила виходу. 
   Фахівці із соціальної роботи, поспілкувавшись з завідоючою дитячого садка, та ознайомивши її з ситуацієї П., знайшли відгук в її серці. Тому завідуюча посприяла у влаштуванні дитини до дитячого навчального закладу. За невеликий строк фахівці знайшли П. роботу, на якій вона могла вільно працювати, не хвилюючись за дитинну. 
   Тепер у дівчинки та матері все добре, але фахівці морально підтримують сім'ю та періодично забезпечують маленьку дитину речами та іграшками.
Жінка дуже вдячна за те, що зустріла помічників, які на краще змінили її життя і дали надію на добре майбутнє.
Категория: Довіра | Добавил: liberta (29.06.2013)
Просмотров: 94 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: