"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра"Нова родина"

"Нова родина"

До ЦСССДМ Орджонікідзевського району звернулась багатодітна сім'я. Фахівці Центру уважно вислухали проблеми та вирішили взяти сім’ю під соціальний супровід. Головною проблемою було те, що мати Інна знаходилась у лікарні з тяжким діагнозом рак. Четверо дітей залишились під наглядом Юрія — нового чоловіка матері, що не є їх рідним батьком. Разом із фахівцями Центру він звертався до різних закладів з проханням допомогти матеріально на лікування нещасній жінці. Одна з перших відгукнулась ЗОШ №70, надавши грошову допомогу матері.

Тим часом, стан здоров'я матері погіршився. Окрім раку лікарі знайшли у хворої туберкульоз. На сім'ю звалились нещастя одне за одним. Син Сергій зламав ключицю та майже місяць пролежав у ліжку. Центр всіма зусиллями збирав гроші та продуктові набори дітям. Адже чоловік не мав можливості працювати через те, що йому треба було доглядати молодшу дитину та постійно відвідувати хвору дружину. На жаль, матір була приречена. Не здолавши цю страшну недугу, матір померла. Четверо неповнолітніх дітей стали сиротами. Центр взяв на себе організацію поховання , залучивши школу № 70 та церкву. Матір була похована за всіма християнськими звичаями. Нажаль, у дітей не було рідних, які б могли безперешкодно оформити опіку. Тому спільно зі службою у справах дітей було вирішено влаштувати діточок до Центру психологічної реабілітації «Гармонія». Але це не було підставою для зняття сім’ї з соціального супроводу. Фахівець із соціальної роботи продовжував навідувати дітей, допомагав пережити смерть близької людини та адаптуватися в новому середовищі. Вдалося домогтися, щоб діти закінчили навчальний рік у своїй школі № 70.

Десь через місяць на дітей звернуло увагу подружжя, яке бажало створити прийомну сім’ю. Налагодилися доброзичливі стосунки. Через деякий час, зібравши всі документи, діти були влаштовані до прийомної сім'ї. Це було справжнє свято для дітей, коли прийомні батьки приїхали забирати їх до нового дому.

Сьогодні діти проживають зі своїми новими батьками у селищі Краснокутськ.

Категория: Довіра | Добавил: liberta (10.04.2013)
Просмотров: 82 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: