"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра"Єдність рідних душ"

                                              "Єдність рідних душ" 

    До центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Московського району звернулась особа з числа дітей-сиріт з проханням про допомогу в розв’язанні та подоланні складних життєвих обставин, які були зумовлені алкогольною залежністю її рідного брата. Зі слів особи стало відомо, що двокімнатна квартира, яку вони зі старшим братом успадкували після смерті батьків, належить їм на правах сумісної власності. Також особа пояснила, що її брат, після робочого тижня, отримавши зарплатню, збирає своїх друзів в квартирі та розпиває алкогольні напої. В стані сильного алкогольного сп’яніння вони бють меблі, чинять сварки та бійки, що призводить сестру до депресивного та подавленого стану та неможливості перебування в цих умовах. Вона вимушена уходити з квартири, та ночувати у подруг та друзів. На її прохання до брата перестати пиячити та чинити матеріальні збитки він не звертає уваги або наполягає на розміні квартири.

   Фахівець із соціальної роботи з великою відповідальністю поставився до цієї проблеми, та провів комплекс соціально-педагогічних, юридичних та психологічних заходів по розв’язанню складних життєвих обставин, в яких опинилась особа. Була проведена робота з братом, його подругою та друзями щодо формування в них навичок здорового способу життя, неодноразово проведена бесіда стосовно негативних явищ від зловживання алкогольними напоями. Внаслідок цих дій брат зробив висновки стосовно свого життя та зрозумів, що чинить шкоду своєму здоров’ю та своїй єдиній сестрі та погодився на лікування від алкогольної залежності за допомогою кодування. Вирішивши головну проблему з алкогольною залежністю брата інші проблеми розв’язалися з легкістю.

   У брата налагодились стосунки з сестрою та цивільною дружиною, прислухавшись до порад фахівця про недоцільність розміну квартири, брат залишив квартиру сестрі, між ними налагодилось взаємопорозуміння. Брат підтримав наміри сестри продовжувати навчання в технікумі і допомагає їй робити ремонт у квартирі. Залишившись на цьому світі удвох, за сприяння фахівців із соціальної роботи, нарешті брат із сестрою відчули єдність рідних душ та підтримку один для одного.

Категория: Довіра | Добавил: liberta (29.06.2013)
Просмотров: 173 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: