"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраПрофілактика паління серед підлітків
18 березня 2011 року у Харківській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 119 волонтер Харківського міського благодійного фонду «Благо» Жуков Ігор Володимирович разом із волонтерами Харківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді "Довіра" Гура Аллою і Островерх Юлією

          Проводили для учнів 8-го класу інформаційний відеоурок за темою "Профілактика паління серед підлітків". Було розглянуто гостре на сьогоднішній день питання щодо тютюнопаління у дитячому та молодіжному середовищі.
     Волонтери розповідали про шкідливий вплив тютюну на організм людини на доступній для підлітків мові, в жартівливій формі, молодь слухала з цікавістю і активно брала участь у бесіді. Одним з найважливіших моментів цього уроку було те що, коли підліток, який наслідує моду "паління" та прагне цим самим бути доросліше, він не стає модним, не стає дорослим, а залишається наодинці зі своїми проблемами, які ведуть до руйнування організму та появи хвороб.
         Сподіваємося, що після таких відеоуроків підростаюча молодь буде з турботою та повагою ставитися як до свого здоров'я та і до здоров'я оточуючих.

Категория: Довіра | Добавил: liberta (18.03.2013) | Автор: Колесниченко Руслан E
Просмотров: 83 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: