"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраПрофілактика наркоманії через акторську майстерність
29 січня 2011 року ХМЦСССДМ «Довіра» організовано похід до клубу «Сузір’я» (м. Харків, вул. Лермонтівська, 1) на прем’єру вистави «Учора, що перекреслило завтра» для учнівської та студентської молоді, а також для тієї молоді, яка проходить реабілітацію, щоб позбутися наркотичної залежності, у Харківській обласній громадській організації «Міст».
Зі слів режисера-постановника молодіжного театру-студії «Я+ТИ» Г.М.Атаманової, сценарій розроблений на реальних подіях та розповідає про дванадцять днів з життя дівчини-наркоманки, яка намагається позбутися наркотичної залежності та відновити свої колишні здібності. Той глухий кут, в якому опинилася дівчина, та біль, яка передалася глядачам через бездоганну гру акторів дає поштовх для думок про хиткість життя та бажання змінити щось в своєму житті, обернутися навколо та допомогти комусь.

Отже, на думку більшості юних глядачів, ця вистава донесла набагато більше, ніж всі виховні години про небезпечні наслідки вживання наркотиків і залишиться в голові та в душі на дуже довго…

Категория: Довіра | Добавил: liberta (16.03.2013)
Просмотров: 62 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: