"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра«Повір у себе, і в тебе повірять інші»

Сприяння творчій самореалізації та організація змістовного дозвілля дітей з особливими потребами в Жовтневому районі

З метою сприяння творчій самореалізації дітей з функціональними обмеженнями спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жовтневого району було організовано конкурс «Повір у себе, і в тебе повірять інші». На протязі березня діти надавали до Центру творчі роботи на вільну тематику: вишиті картини, аплікації, жіночі прикраси, малюнки та інше.

21 березня об 11 годині відбулося нагородження переможців та лауреатів творчого заходу. Конкурсною комісією було розглянуто більш ніж 30 робіт дітей з функціональними обмеженнями та виявлено трьох переможців, які отримали дипломи та цінні призи від Центру. Директор Центру Таркіна О.В. нагородила учасників конкурсу грамотами та подарувала маленькі приємні подарунки на згадку. По закінченні офіційної частини заходу на юних творців чекав солодкий стіл.

На дітей з особливими потребами та дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, 28 березня чекав ще один сюрприз – спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жовтневого району було організовано відвідування Харківського історичного музею. Для маленьких гостей музею досвідченим екскурсоводом було проведено екскурсію «Археологія. Харківщина ІV – ХVІІІ століття». Дітей ознайомили з предметами побуту стародавніх харків’ян, їхнім одягом, грошовими одиницями, зброєю, знаряддям праці, розповіли про традиції та звичаї мешканців Слобожанщини, продемонстрували предмети, які збереглися до наших часів.

В ході екскурсії діти мали можливість задавати екскурсоводу цікавлячи їх питання та отримати розгорнуті відповіді, а по закінченні заходу відвідувачам дозволили самостійно детально ознайомитися з експонатами виставки.

За матеріалами Центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді Жовтневого району

Категория: Довіра | Добавил: liberta (10.04.2013)
Просмотров: 52 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: