"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра“Повір у себе і в тебе повірять інші”

                                       "Повір у себе і в тебе повірять інші”

ЦСССДМ Червонозаводського району м. Харкова організував проведення  районного  фестивалю творчості для дітей з функціональними обмеженнями "Повір у себе і в тебе повірять інші”, який спрямований на сприяння творчій самореалізації дітей,об'єднання дітей з особливими потребами віком від 4 до 15 років та членів їх родин, знайомство широки кіл громадськості з творчістю дітей з особливими потребами, привернення уваги громадськості до проблем дітей з функціональними обмеженнями.

           Творчі роботи конкурсантів розміщені в приміщенні дитячо — юнацького клубу "Діагональ”(клуб за місцем мешкання Червонозаводського району м.Харкова), де кожний бажаючий має можливість ознайомитись з представленими роботами. Дивлячись на ці вироби, дивуєшся, як діти з серйозними ушкодженнями нервової системи, затримкою психічного розвитку  змогли зробити  такі вишукані роботи, проявити  силу волі та винахідливість.   

          Кожний учасник фестивалю отримає грамоту та подарунок, який є стимулом для подальшого розвитку творчіх здібностей та вселяє надію дітям,  що вони потрібні   суспільству та  в майбутньому зможуть в повній  мірі реалізувати свої можливості.     

Категория: Довіра | Добавил: liberta (10.04.2013)
Просмотров: 67 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: