"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраПовернутись в світ дитинства!
З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей 02 червня відбулась благодійна екскурсія до Харківського зоопарку для дітей та молоді з обмеженими функціональними можливостями, членів їх сімей та дітей з багатодітних родин.
       Як і завжди, зустріли у зоопарку нас особливо люб`язно та гостинно, бо в цей день разом із молодими інвалідами ми запросили і дітей, які дуже рідко мають змогу приєднатися до заходів з причин тяжких уражень опорно – рухового аппарату. І для молоді, і для дітей, для їх батьків, і для волонтерів, які супроводжували дітей з проблемами пересування, зустрічі із світом живої природи є справжнім святом, особливо тоді, коли є можливість спілкуватися з тваринами: годувати їх, гладити та брати до рук. Саме цю можливість надали нам у контактному зоопарку, і найяскравіші враження виникли в усіх теж саме тут.
      Несподіваним сюрпризом виявилась пропозиція дирекції зоопарку покатати і молодь, і дітей на чудовій кареті із справжнім казковим кучером, і ця подорож теж нікого не залишила байдужим. І взагалі, такі свята залишаються у спогадах надовго і кожен раз виникає бажання повертатися до зоопарку знову і знову.
                                       Наталія Світайло - керівник клубу для 
                                       дітей та молоді з обмеженими
                                       функціональними можливостями
                                       "Зустрічі друзів".

Категория: Довіра | Добавил: liberta (19.03.2013)
Просмотров: 56 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: