"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраПерший крок до повноцінного життя

Перший крок до повноцінного життя

До ЦСССДМ Московського району м.Харкова звернулась літня жінка. В ході бесіди вона розповіла, що неподалік її будинку постійно ночує чоловік. Вона зверталася до різних соціальних служб з проханням допомогти людині, але скрізь отримала відмову. Фахівцями із соціальної роботи був здійснений вихід на вказане місце. Ситуація була критична.

На голій землі, на брудних ганчірках просто неба мешкав молодий чоловік С. 33-х років. З розмови з ним вдалося з’ясувати, що він мешкав у Харківському районі, де рік тому згорів його будинок, речі та документи. Родичів та друзів у нього немає. За час безпритульного життя він втратив ногу. В його очах була зневіра та смута, але за всім цим ховалося прохання про допомогу.

Першим завданням було знайти чоловіку дах над головою. Тому було прийнято рішення доправити його до «Міського центру соціальної реінтеграції безпритульних осіб». Але на чому? І як? Фахівці ЦСССДМ Московського району зверталися до міліції, швидкої допомоги, але скрізь отримали відмову. І тут знайшлося рішення! На власному автомобілі, зібравши пакунок з речами першої необхідності, фахівці доправили безпритульного С. спочатку до поліклініки на флюрографію. Багато байдужих людей були невдоволені тим, що з ними в одній черзі сидить брудно вдягнена людина, від якої погано пахне. Але і цей етап був подоланий. Після проходження медичного огляду С. відвезли до центру реінтеграції. Там його переодягли, нагодували та виділили місце, де він зможе мешкати, не хвилюючись, що замерзне.

Але на цьому робота не завершена. Фахівці із соціальної роботи допомагають безпритульному відновити втрачені документи, з’ясувати питання з постійним проживанням, та надають допомогу в оформленні пенсії у зв’язку з втратою ноги, щоб чоловік зміг жити повноцінним життям.

Категория: Довіра | Добавил: liberta (21.05.2013)
Просмотров: 62 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: