"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраПедагогічні працівники за здорове майбутнє своїх вихованців
06 січня 2011 фахівці ХМЦСССДМ «Довіра» та Харківського міського центру здоров’я були запрошені на нараду до Харківської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату для дітей з вадами розумового розвитку № 2, в рамках якої провели методичний семінар з питань формування здорового способу життя, зокрема збереження репродуктивного здоров’я підлітків та молоді.
Проведення даного заходу зумовлено тим, що сучасні школярі, як і дорослі, на жаль, не вважають своє здоров'я найважливішою життєвою цінністю. Але важливо, щоб і дорослі і діти опановували знання чинників, способів і засобів, зміцнюючих здоров'я, мали звичку постійно здійснювати заходи спрямовані на його збереження, щоб їм було властиве активне відношення до свого здоров'я і здоров'я навколишніх людей - тобто, формувати соціальну потребу жити і бути здоровим.
Кількість питань, які задавали викладачі та вихователі інтернату фахівцям ХМЦСССДМ «Довіра» та Харківського міського центру здоров’я, свідчать про те, що вони не байдужі до майбутнього своїх вихованців.
Категория: Довіра | Добавил: liberta (16.03.2013)
Просмотров: 60 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: