"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраОб’єднання зусиль суб’єктів соціальної роботи Жовтневого району у роботі з дітьми, які мають особливі потреби

Об’єднання зусиль суб’єктів соціальної роботи Жовтневого району у роботі з дітьми, які мають особливі потреби

Соціальна робота з дітьми з особливими потребами є однією із найважливіших і пріоритетних сфер соціальної діяльності. Основне завдання роботи з дітьми, які мають функціональні обмеження - це сприяння реалізації творчого потенціалу особистості через соціальну адаптацію, абілітацію та інтеграцію у суспільне життя. Для підвищення ефективності надання соціальних послуг таким дітям необхідне налагодження постійного обміну інформацією між усіма суб’єктами соціальної роботи.

24 квітня в приміщенні Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жовтневого району відбулася міжвідомча нарада  « Соціальна робота з дітьми з особливими потребами» . В засіданні взяли участь спеціалісти Центру, представники Комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Жовтневому району, Управління освіти, Управління праці та соціального захисту населення, медичні працівники дитячої поліклініки № 2.

Під час засідання обговорювалися важливі питання стосовно покращення рівня соціального обслуговування дітей з функціональними обмеженнями, виносилися пропозиції щодо розвитку та вдосконалення методів індивідуальної роботи з даною категорією дітей.  

Категория: Довіра | Добавил: liberta (21.05.2013)
Просмотров: 50 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: