"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраНовини з районів. Кохання важливе - захистіть його!
14 лютого 2011року Харківський електромеханічний технікум транспортного будівництва відсвяткував День усіх закоханих.
Це свято не має глибокої релігійної основи, а пов’язане із зворушливою історією двох закоханих. Кохання - найзагадковіше з усіх людських почуттів. Воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І, якби поставити собі за мету прочитати все, що написано про нього, людині не вистачило б цілого життя. Не випадково існує багато чарівних легенд, обрядів, ритуалів, заснованих на цьому прекрасному почутті. Ті хто відмічають це свято дарують улюбленим і дорогим людям квіти, цукерки, іграшки, повітряні кульки і особливі листівки (часто у формі сердечка), з віршами, любовними визнаннями або побажаннями любові - валентинки.
Студенти технікуму організували святковий концерт, на якому познайомили глядачів з історією виникнення свята закоханих, підготували танцювальні, вокальні номери. Для закоханих пар були організовані конкурси для «перевірки почуттів» та визначення «ідеальної пари».
З метою збереження репродуктивного здоров’я молоді та формування відповідального ставлення до нього волонтерами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жовтневого району м. Харкова були розповсюджені інформаційні листівки та безкоштовні контрацептиви, надані Харківським обласним центром планування сім’ї в рамках проекту «Разом до здорового майбутнього». Свято пройшло в теплій дружній атмосфері.

Провідний спеціаліст ЦСССДМ Жовтневого району О.В. Коцан

Категория: Довіра | Добавил: liberta (16.03.2013)
Просмотров: 58 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: