"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраНезвичні заняття у студії "Співаночки"
Студія для творчої молоді з обмеженими функціональними можливостями "Співаночки" створена і функціонує на базі ХМЦСССДМ "Довіра" близько 4 місяців і вже можна стверджувати, що це дійсно дружній, творчий колектив, в якому займаються досить різні люди з самими різними функціональними проблемами, що не зашкоджує ім досягати успіхів.
Наприклад абсолютно незрячий В`ячеслав не тільки грає на баяні, вивчає пісні за допомогою книги Браєля та співає їх, та ще вчиться танцювати. Як саме, виникне запитання? Разом із усіма він виконує рухи під музику, і навіть те, що він погано чує, не стає перешкодою, бо викладічі пом`ятають про його особисту ваду та приділяють цьому посилену увагу. Поряд зі Славою вчить ноти дівчина Аня із синдромом Дауна, їїй допомагає мама і в них теж все виходить. Знайшов в цьому колективі своє місце навіть Ігорь, який страждає на аутизм і бере вибірково учать у вправах, і йому дуже подобається відвідувати гурток.
За цей період колектив 3 рази виступав під час свят у клубі "Зустрічі друзів" і викликав справедливі овації, а у листопаді дебютував на конкурсі для молоді з обмеженими функціональними можливостями "Повір у себе і в тебе повірять інші", де отримав диплом глядацьких симпатій. Але, найголовніше, що самі учасники колективу отримали надію, що в них все виходить дуже добре і вони взмозі долати труднощі.

Нещодавно ми почали втілювати незвичну практику - студенти Харківського училища культури Сергій Гончарь - Лисенко, Аліна Новікова, Голосная Ксенія та Евгенія Вертер виявили бажання займатися із членами колективу індивідуально, вивчаючи техніку оволодіння різними музичними інструментами: гітара, бандура, скрипка та сопілка. Вже відбулось 2 заняття, під час яких в пізнавальній формі "Співаночки" навчались нотній грамоті та знайомились із музичними інструментами. І це буде новим, цікавим етапом нашого колективу.

Категория: Довіра | Добавил: liberta (16.03.2013)
Просмотров: 76 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: