"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра«Наша Велика Перемога»

Участь волонтерів центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Жовтневого району в міжнародній акції «Наша  Велика Перемога»

14 квітня 2013 року волонтери центру соціальних служб для сімї , дітей та молоді Жовтневого району взяли участь в урочистих заходах у рамках міжнародної акції «Наша Велика Перемога». Мета проекту - збереження історичної пам'яті народів, що живуть на території колишнього Радянського Союзу і що здобули Велику Перемогу у війні з німецько-фашистськими загарбниками.  23 березня в м. Севастополі  стартував автопробіг «Наша Велика перемога», а фінішувати повинен  8 травня у Москві., відвідавши при цьому близько 95 міст колишнього Радянського Союзу. У Харкові на Меморіалі Слави відбулася урочиста зустріч учасників автопробігу.
          
В ході акції волонтерами Центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді та активістами громадських організацій було розгорнуто головний символ проекту - масштабну копію Прапора Перемоги, покладені квіти до монумента « Батьківщина - Мати» і залишені пам'ятні записи у Книзі почесних учасників Міжнародного суспільного проекту «Наша Велика Перемога»

Категория: Довіра | Добавил: liberta (26.04.2013)
Просмотров: 57 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: