"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраМіжнародний день захисту дітей
                                          Міжнародний день захисту дітей
  Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство.    Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова спільно з благодійною організацією ДеПоль України було організовано та проведено розважальну програму для дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Захід розпочався спортивними змаганнями за віковими групами дітей та продовжився вуличною ігротекою та конкурсами. Впродовж усього заходу діти почувалися однією великою родиною, в якій кожен допомагав один одному впоратися із завданнями. В кінці заходу діти отримали подарунки у вигляді дитячих енциклопедій та солодощів, а наймолодшим подарували іграшки.
 Кожен, хто цього дня опинився в ДеПоль Україна, міг побачити безліч дитячих усмішок , поринути в атмосферу радості, щирості, порозуміння та добра!
День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
Категория: Довіра | Добавил: liberta (29.06.2013)
Просмотров: 83 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: