"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраМеждународный день борьбы со СПИДом в районных ЦСССДМ г.Харькова

29.11.2011 року Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Комінтернівського району м. Харкова за сприянням Харківського міського Благодійного фонду «Благо», МШВД № 4 було проведено акцію «Ми - проти СНІДу» в рамках декадника до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми.

В рамках акції було проведено експрес-тестування на виявлення ВІЛ-інфекцій, в якому прийняли участь усі бажаючи, а також волонтерами центру були розповсюджені методичні матеріали (листівки, буклети) та контрацептивні засоби з чітким роз’ясненням позитивного фактору пересувної мобільної амбулаторії в порівнянні зі стаціонарним обстеженням.

В акції взяли участь студенти старших курсів районних навчальних закладів освіти, особи групи ризику в тому числі засуджені до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, споживачі ін’єкційних наркотиків, медичний персонал МШВД № 4, жителі району.

Кожний, хто взяв участь в експрес-тестуванні, окрім гарного настрою, отримав індивідуальні (інформаційні, соціально-медичні) послуги. Охоплено 123 особи.

Категория: Довіра | Добавил: liberta (23.03.2013)
Просмотров: 70 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: