"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра«Методи підготовки комплексної оцінки потреб дитини та методики визначення виховного потенціалу її сім’ї».

«Методи підготовки комплексної оцінки потреб дитини та методики визначення виховного потенціалу її сім’ї».

16 травня 2013 року Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» за підтримки Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту та Управління у справах сім’ї та молоді проводив методичну нараду для працівників ЦСССДМ м. Харкова на тему «Методи підготовки комплексної оцінки потреб дитини та методики визначення виховного потенціалу її сім’ї».

Під час проведення методичної наради були розглянуті існуючі моделі оцінки потреб дитини та її сім’ї, розкриті особливості процедури якісного здійснення оцінювання, опрацьовані методики діагностування якостей особистості батьків, дитини та міжособистих відносин у сім’ї.

Проведений захід дозволив працівникам соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підвищити рівень власної професійної компетентності та підвищити якість соціальних послуг, які надають Центри.

 

Ознайомлена:

Керівник сектору «Інноваційні технології соціальної роботи»                                                        Кондратьєва Л.Ю

 

Виконавець: Жукова Л.В

Категория: Довіра | Добавил: liberta (30.05.2013)
Просмотров: 437 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: