"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра«Любов всліпу»

«Любов всліпу»

Скільки в світі почуттів ми отримуємо завдяки зору, як приємно бачити, наприклад, дорогу тобі людину, бачити її посмішку, бачити і запам’ятовувати місця, де колись був. Є люди, які  багато б віддали за те, щоб бачити цей світ, людей, дивлячись на сонце радіти йому, але довічний вирок – сліпота.  Така складна ситуація зустрічається у житті, такі випадки не одиничні. Ці люди такі  ж як і ми, але цей світ вони сприймають через дотик, не через зір.

До Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району звернувся молодий юнак Є., який від народження сліпий. Розмовляючи з ним, ми побачили самотню людину, яка чурається спілкування з людьми, тому що вважає себе «не таким, як усі». Йому видай була потрібна робота, тому що жити було ні на що, мати давно не працювала, і вони існували на державні виплати. В  квартирі було дуже брудно, багато речей, які давно вийшли з ладу, були розкидані на підлозі, сміття, бруд і затхле повітря - це все, серед чого існував хлопець. У 23 роки він не мав друзів, і практично ні з ким не спілкувався. Побачивши таке складне становище, фахівці із соціальної роботи, вирішили будь - що допомогти хлопцю.

Фахівці співпрацюючи з Міським центром зайнятості допомогли Є. стати на облік, для отримання роботи, яку він міг виконувати, не дивлячись на фізичні вади. Через  дуже короткий строк потрібна вакансія була знайдена, і він почав  займатись технічною роботою, де основною потребою була швидка моторика рук: хлопець почав збирати розетки. Фахівці Центру спілкуючись з його матір’ю, з'ясували, що в них є родичі, подзвонивши їм і розповівши ситуацію, родичі відгукнулись на прохання приїхати. Разом з фахівцями приміщення, де проживали юнак із матір'ю, було приведено до ладу. Також Є. було запропоновано відвідати Спілку інвалідів, в якій є клуб знайомств. На початку юнак дуже соромився, а потім спілкуючись з такими ж людьми, як і він, став більш відкритішим. Фахівці супроводжували  його до центру і були поряд на першій зустрічі Є. з керівництвом клубу.

Надалі Є. відвідував клуб самостійно, спілкуючись з багатьма людьми, він знайшов багато друзів і…любов. Познайомившись з дівчиною, яка також має вади зору, він не на мить не розлучається з нею.

Маючи бажання змінити життя, і доклавши зусиль до цього, Є. змінив усе і тільки на краще. Іноді потрібно просто звернутись по допомогу, і отримати дуже важливу підтримку,  а не цуратись життя і проводити його на самоті.  

Категория: Довіра | Добавил: liberta (06.06.2013)
Просмотров: 101 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: