"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра«Конфліктні ситуації в процесі взаємодії соціальних працівників з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах»

«Конфліктні ситуації в процесі взаємодії соціальних працівників з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах»

 При підтримці Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту та Управління у справах сім’ї та молоді 24 травня 2013 року на базі Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» відбулася методична нарада для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи міста Харкова на тему «Конфліктні ситуації в процесі взаємодії соціальних працівників з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах».

         До наради був залучений психолог Громадської організації «Психокультура» Янін Ігор Борисович.

         Метою методичної наради було ознайомлення спеціалістів та фахівців із соціальної роботи з коректними та доцільними шляхами виходу із конфліктних ситуацій.

Спеціалісти та фахівці із соціальної роботи, які брали участь у нараді визначили поняття «конфлікт» та  відмінності між поняттями «реалістичні конфлікти» та «нереалістичні конфлікти», ознайомились із причинами виникнення конфліктів, стадіями конфліктів, стилями поведінки та визначили наступні категорії найбільш конфліктних сімей:

   сімї з алкогольною залежністю;

    сім’ї, орієнтовані на успіх дитини;

    конфліктні сім’ї;

    сім'ї з десоциалізірующим впливом;

    та інші.

Під час наради велося активне обговорення хвилюючих питань, в ході якого учасники зробили висновок, що працівникам центрів потрібно не допускати конфліктних ситуацій з клієнтами. Важливо поважати іншого, яка б провина на ньому не була. При аргументації своєї позиції намагатися не виявляти недоречний максималізм і категоричність.

 

 

 

 В.о. керівника сектору

«Робота з сімями, які опинилися в СЖО»                                                            Грабар К.Г.

Категория: Довіра | Добавил: liberta (30.05.2013)
Просмотров: 92 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: