"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра



Коли два серця б'ються разом, разом і назавжди ...
Коли два серця б'ються разом, разом і назавжди ...


У цей прекрасний вечір 11 лютого 2011 року в Харківському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» билася не одна пара сердець, а відразу десять. Саме стільки волонтерських пар стали учасниками чудового свята, присвяченого Дню Закоханих.

А відзначити його хлопці та дівчата вирішили відразу після чергового заняття «Школи волонтерів», які традиційно проходять кожну п'ятницю. Волонтери «Харківського центру волонтерів» та центру «Довіра» дуже активно готувалися до заходу, проявили масу ініціатив і творчої фантазії.
Кожній зареєстрованій парі потрібно було підготувати презентацію своїх образів, творчий номер, а також провести захоплюючий конкурс для всіх учасників акції, якими стали активні волонтери, нові слухачі «Школи волонтерів» та гості свята.
Завдяки старанням пар, глядачі змогли познайомитися з такими чудовими образами закоханих, як Афродіта, Апполон і маленький Купідон, Неформалка і Ботанік, В'ячеслав Зайцев і Катя Осадча, Містер і Місіс Сміт, Ковбойська пара - Джонні і Хелен, пара «Обережно діти», Микола Басков та Оксана Федорова та ін
Барвисті костюми, яскраві емоції, добре організовані конкурси, а також запалюючі творчі номери нікого не залишили байдужими, а особливо членів журі, серед яких були: директор центру «Довіра» - Тетяна Дроздова, провідний спеціаліст центру - Сергій Стогній, менеджер холдингу «Союз» Наталія Раріна, президент ХГСК «А-ІСТ» Андрій Литвиненко, активний волонтер - Анна Долженко. А також на заході були присутні наші партнери і друзі - заступник директора підприємства «Бріск» - Єлизавета Осетрова і головний дизайнер підприємства Альбіна Нестерова, представник Асоціації багатодітних матерів «Амма» - Тетяна Сокол.
Виступи учасників були настільки чудовими, що журі визначило переможців у десяти номінаціях, так як кожна волонтерська пара проявила себе з найкращої сторони, продемонструвавши свою індивідуальність і оригінальність. Отже за підсумками конкурсу журі визначило лауреатів у наступних номінаціях:
«Сама пристрасна пара» - Петро Лозинський та Настя Омельченко
«Сама грайлива пара» - Володимир Ситник та Наталія Панотчик
«Найкраща музична пара» - Костянтин Голуб і Ганна Мяус
«Краща сімейна пара» - Дмитро Шеховцов і Юлія Шеховцова
«Найромантичніша пара» - Олександр Гончаров та Катерина Марченко
«Найоригінальніша пара» - Володимир Смирнов і Олена Клименко
«Краща творча пара» - Віталій Чайка та Інна Кравченко
«Приз глядацьких симпатій» - Олег Дяченко та Марина Герасименя
А ідеальною парою була визнана пара - Олександр Сітнік та Світлана Багрич, які і стали переможцями конкурсу.
Сподіваємося, що з кожним роком таких волонтерських пар буде все більше і більше і в реальному житті вони стануть справжніми гармонійними сімейними парами, які стануть чудовими мамами і татами, адже волонтерська діяльність допомагає хлопцям та дівчатам навчитися працювати з дітьми, так як вони часто відвідують дитячі будинки , інтернати, лікарні, працюють з дітьми та молоддю з функціональними обмеженнями, а також на базі «Школи волонтерів» проходять курс занять з підготовки молоді до гармонічного сімейного життя.
Від усіх волонтерів Харківського центру волонтерів та центру «Довіра» ми хочемо привітати всіх з цим чудовим святом - Днем Святого Валентина, подякувати нашим спонсорам за надані подарунки учасникам свята і побажати, щоб ваші серця завжди були сповнені найпрекраснішим і щирим почуттям - любов'ю!
Категория: Довіра | Добавил: liberta (16.03.2013)
Просмотров: 79 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: