"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра«KHARKIV-CINCINNATI»:продовжуємо дружбу та співробітництво!
«KHARKIV-CINCINNATI»:продовжуємо дружбу та співробітництво!

         29 березня 2011 року на базі Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» відбувся міжнародний круглий стіл в рамках співробітництва міст-побратимів Харків – Цінціннаті(США).                 
     Організаторами круглого столу виступили: Інститут соціальної політики регіону, Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за підтримки управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, ХМЦСССДМ «Довіра», ХОМГО «Харківський центр волонтерів», благодійний фонд «Переображення Харківщини».
      Головною метою візиту делегації із міста Цінціннаті, яку очолює Вес Адамс є участь у спільних з харківськими волонтерами заходах, обмін досвідом волонтерської діяльності. В рамках проведення круглого столу учасникам було презентовано діяльність міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра», «Харківського центру волонтерів», волонтерського соціального театру «Дорогою добра», благодійного фонду «Переображення Харківщини», а також основні напрями волонтерської соціальної роботи в м. Харкові.      
      Під час проведення заходу відбулося активне спілкування учасників, обмін досвідом та обговорення подальших спільних соціальних проектів, та в процесі проведення кави-паузи учасники змогли обмінятися контактами та сувенірами на згадку.
     Попереду наших гостей чекають спільні виїзди на ігротеки у школу-інтернат № 8 для дітей з наслідками поліомієліту на ДЦП та насичена програма перебування у нашому місті, яка, сподіваємось, запам’ятається їм надовго!

Категория: Довіра | Добавил: xardasmann (18.03.2013) | Автор: Колесниченко Руслан E
Просмотров: 60 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: