"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраДІТИ - НАШЕ МАЙБУТНЄ!
                                                           ДІТИ - НАШЕ МАЙБУТНЄ!
   
  День захисту дітей – це свято відповідальності, тому що немає нічого дорожче, ніж діти. Вони – наше майбутнє й майбутнє нашої держави.
  1 червня в Парку культури та відпочинку імені Артема для дітей з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, Центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Комінтернівського району м.Харкова було організовано невелике свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. До організації та проведення свята приєдналася і кримінально-виконавча інспекція Комінтернівського району.
  Серед дітей були проведені конкурси на «кращий малюнок», «відгадай загадку», «дарц», «накидування кілець», та інш. Також, діти змагалися у спортивній естафеті, пригали на скакалці, надували повітряні кулі.
  Кульмінацією свята було запрошення до атракціонів де діти змогли організовано та безкоштовно покататися на «колесе обозрения», «веселых горках», на гойдалках - каруселях та інш.
  Діти отримали купу задоволення, а по закінченю свята отримали подарунки у вигляді дитячих книжок та пазлів, які залюбки надали до цього свята керівники ТОВ «Два І» Рибус Л.І. та Федорченко В.І.
  У святі було охоплено близько 165 осіб.

Категория: Довіра | Добавил: liberta (29.06.2013)
Просмотров: 115 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: