"Довіра"

Главная » Статьи » Довіра«Деполь Україна»

  29.03.2013 на базі благодійної організації «Деполь Україна» фахівцями ЦСССДМ Київського району було проведено свято «День іменинника» для дітей, які опинилися у СЖО. Метою цього свята було не тільки привітання з днем ​​народження іменинників, але і розвиток інтелектуально-творчих, організаторських здібностей у дітей: розвиток кмітливості, творчої фантазії, уміння швидко орієнтуватися в обстановці, включатися в колективну роботу і радість оточуючих, тощо.

 Свято вдалося на славу - іменинники, гості та їхні батьки захоплююче і дуже пізнавально провели 2 години. Діти були активні, з азартом брали участь у конкурсах. Позитивна атмосфера свята наповнювала весь зал і принесла радість не тільки іменинникам, але й фахівцям ЦСССДМ, які із задоволенням взяли участь у заході і допомогли дітям у конкурсах.

 Свято «День іменинника» являло собою творче змагання, в кінці якого іменинники прийняли привітання та подарунки. Завершилось все традиційним „солодким” столом.

 Після проведення заходу було дуже багато позитивних відгуків та емоцій від самих іменинників, глядачів-уболівальників та організаторів свята.

Категория: Довіра | Добавил: liberta (10.04.2013)
Просмотров: 109 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: