"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраДень сім’ї в ЦСССДМ Київського району

День сімї в ЦСССДМ Київського району

 Неділя 26 травня 2013 року для багатьох сімей , що перебувають у складних життєвих обставинах, була насиченим днем. Вранці для них була організована екскурсія до Харківського історичного музею, під час якої діти і дорослі дізнались багато цікавого і пізнавального про історію Слобожанського краю, познайомились з усією різноманітністю виставлених експонатів. 

Після цього вони разом з іншими сім'ями з числа тих, що знаходяться під соціальним супроводом Київського центру, взяли участь у святі сім'ї, організованому на базі районної дитячої бібліотеки ім. Островського при активній участі її завідуючої О.М. Близнюк.

Обговорювались актуальні питання про те, як прищепити дитині інтерес до книги, до яких літературних джерел повинні звертатися батьки, щоб мати необхідні знання щодо виховання дітей на принципах гуманності та взаєморозуміння. Акцент при цьому робився на відродженні такої традиції, як сімейні читання. За приклад в цьому відношенні була взята царська сім'я Романових. Присутні з великим інтересом подивились відео ролик про духовно-моральні аспекти виховання в сім'ї царя Миколи II та його дружини Олександри Федорівни.

Для учасників свята була підготовлена невелика концертна програма,  а по завершенню діти взяли участь у вікторині.

Категория: Довіра | Добавил: liberta (06.06.2013)
Просмотров: 130 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: