"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраЦирк!!! Цирк!!! Цирк!!!
           

                                          Цирк!!! Цирк!!! Цирк!!!

  Чарівне місце, де дітлахи занурюються в казкову атмосферу невідомого, чаруючого  та щасливого дитинства! Це єдине місце , де мріє побувати кожна дитина хоч раз!

  У суботу 25.05.2013 року  Центр соціальних служб для сім ї, дітей та молоді Фрунзенського району м. Харкова організував дозвілля для дітей сиріт, інвалідів, дітей з багатодітних родин, та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Ці сім ї відвідали   Харківський  міський цирк  за програмою  «Наш Веселий Цирк!!!». Діти були в захваті, отримали масу позитивних ємоцій, гарний настрій, шалену енергетику, а головне, що діти занурилися в казковий світ, котрий їм здавався недосяжним.

  Весь час дітей розважали веселі та смішні клоуни, які допомогали їм на деякий час віддалитися від буденних проблем. Особливо діти шаленіли від дресированих звірів, які так неймовірно виконували всі трюки на відмінно.

  Затамувавши подих дітлахи спостерігали за повітряними акробатами, які заставляли їх притаїти подих. По їхнім оченятам було помітно, що вони вже сумують за казковим світом, який подарував їм купу гарного настрою. 

  Після закінчення вистави всі діти  були дуже щасливими, усміхненими та отримали заряд гарних емоцій на довгий час, що дає нам наснагу працювати та допомогати таким родинам!

Категория: Довіра | Добавил: liberta (30.05.2013)
Просмотров: 70 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: