"Довіра"

Главная » Статьи » ДовіраБудь-яку проблему можна вирішити…

Будь-яку проблему можна вирішити…

 Наприкінці минулого року до Орджонікідзевського центру соціальних служб звернулась вагітна жінка Наталія з маленькою дитиною на руках. Їх вигнав з дому її співмешканець. Йти їй було нікуди, бо Наталія – особа з числа дітей – сиріт, тому родичів у неї не було. Окрім того жінка не мала реєстрації, її матеріальний стан бажав кращого. Наталія вже кілька днів мешкала у знайомої. Отже проблем у жінки було багато, допомогти нікому, а до пологів залишалось 2 місяці. 

 Часу на роздуми не було, тому фахівці одразу визначили план дій та прийнялися до роботи. Спочатку треба було знайти житло. На допомогу прийшли фахівці благодійної релігійної організації "Деполь", які запропонували оселити жінку з дитиною в їх філії. Але для цього жінка повинна була надати результати медичного обстеження. Для вирішення цього питання фахівці центру звернулися до міської поліклініки № 18 по допомогу. Обстеження було зроблено за кілька днів. Отримавши необхідні довідки, Наталія із маленькою донькою оселилася в СМТ Коротич, де знаходиться філія благодійної релігійної організації "Деполь".

 Наступним кроком було вирішення матеріальних питань. Для цього потрібно було звернутися до УПСЗН для оформлення соціальної допомоги, яку Наталія та її дитина ніколи не отримували. І тут знову виникли проблеми, бо Наталія не мала реєстрації. Фахівці звернулися з цим питанням до центру реінтеграції бездомних та безпритульних громадян. Наталія була особою з числа дітей – сиріт, тому відносилася до пільгової категорії. На оформлення реєстрації пішло кілька тижнів. Але питання було вирішено і жінка змогла оформити соціальну допомогу.

 На даний момент вона отримує всі необхідні види допомоги, проживає в "Деполь" і вже стала щасливою мамою другого малюка.

Категория: Довіра | Добавил: liberta (23.04.2013)
Просмотров: 66 | Рейтинг: 0.0/0


Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: