"Довіра"

Главная » Доска объявлений » Cектор "Іноваційні технології" соціальної роботи » Робота з особами з місць позбавлення волі

Виховуємо свідомість разом!
Информация | 22.07.2013, 16:38
Виховуємо свідомість разом!

Одним з пріоритетних напрямків роботи ХМЦСССДМ 'Довіра' є робота з неповнолітніми,  які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Їх долі здебільше не зовсім безхмарні. Вони мали негативний досвід у сім`ях. То ж трапилось те, що вони зробили цей крок, і терези нахилилися у бік негативу. І саме тоді, коли змінити вже нічого неможливо тому, що  вирок вступив у законну силу,  звичайно на допомогу приходять спеціалісти та фахівці центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В цьому вирі роботи немало важливих та цікавих заходів: це і спільні суботники, спільні районні та міські заходи, на які запрошуються підлітки, різноманітні зустрічі з цікавими людьми, тренінги, бесіди та інше.

           Одним з таких заходів була екскурсія до музею А.С.Макаренка  у Куряжі, яку організували та провели кримінально-виконавча інспекція та центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.То ж проведення таких екскурсій,  знайомство з нашим минулим, висвітлення позитивного та негативного досвіду допоможе і нашим                                                                      неповнолітнім зрозуміти цінність життя та свободи і не буди спонукати їх на хибні кроки.

Добавил: liberta | Контактное лицо: Зіненко М.В E W | Телефон: 705-61-65
Просмотров: 134 | Размещено до: 22.08.2013 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Додати коментар:
Iм'я*:
Email:
Код *: